32 67 12 514

O nas

O nas

Od 25 lat działamy na rynku jako firma rodzinna, o ugruntowanej pozycji, z szeregiem tradycji i zasad.

Specjalizujemy się w zaopatrzeniu hurtowni oraz sieci sklepów słodyczami, kawami, kulinariami największych światowych producentów. Realizujemy dostawy w całej Polsce.

Prowadzimy również hurtownię stacjonarną zaopatrującą sklepy, gastronomię, czy konsumentów organizujących przyjęcia jak np. wesela.

Oferta

Nasza oferta wyróżnia się tym, że jest na bieżąco aktualizowana pod względem dostępności produktów, cen i terminów przydatności. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty pochodzące z Polski oraz importowane. Pozwala nam to na dostęp do szerszego asortymentu oraz daje możliwość oferowania Państwu produktów w niższych cenach.

Logistyka

Wiemy jak ważna dla klienta jest szybka dostawa, dlatego dzięki współpracy z firmą Raben i rozwijającej się flocie własnych pojazdów, jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce, już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia. Co więcej, oferujemy Państwu darmową dostawę, co oznacza, że Państwo nie ponoszą żadnych kosztów transportu.

Jakość i zaufanie

Nasi klienci są dla nas bardzo ważni, dlatego przykładamy wielkich starań, aby każda wspólna transakcja odbywała się na najwyższym poziomie. Dbamy, aby nasi handlowcy byli odpowiednio przygotowani do rozmowy i w razie potrzeby byli decyzyjni w związku z negocjacją handlową.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze marki

< >