O nas

Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży markowych słodyczy, kaw, napojów i innych artykułów spożywczych. Działamy na terenie całej Polski.

Jesteśmy firmą rodzinną działającą nieprzerwanie od 1996. roku. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na zdobycie ugruntowanej pozycji i nawiązanie wielu kontaktów handlowych, które przekładamy na najkorzystniejsze warunki handlowe dla naszych klientów.

Asortyment, który oferujemy to produkty znane konsumentom na całym świecie. Pomimo niestabilności rynków związanych z pandemią oraz wojną na Ukrainie, dbamy o to, żeby zapewnić stałą dostępność produktów w jak najkorzystniejszych cenach. 

W roku 2020 zrealizowaliśmy inwestycję budowy magazynu wysokiego składowania. Dzięki nowoczesnemu magazynowi obsługiwanemu przez doświadczony personel, zapewniamy wysoki poziom obsługi logistycznej.

Jesteśmy laureatami Gazel Biznesu oraz Diamentów Forbesa. Jednak dla nas największym wyróżnieniem są zadowoleni pracownicy, partnerzy biznesowi i klienci, dla których staramy się nieustannie rozwijać.

Kluczowe fakty

  • Działamy od 1996 roku
  • Jesteśmy firmą rodzinną
  • Nasz zespół to ponad 80 pracowników
  • Posiadamy własną infrastrukturę logistyczną
© SolEx B2B